hit.ua -->

Що таке web sites development та навіщо це потрібно?

Дата публикации: Июн 17th, 2020, категория: Общество.

Незважаючи на те, що створення сайту — це творчий процес, він, як і будь-який інший, ділиться на етапи. Якщо замовник має уявлення, з чого складається розробка сайту, це спростить комунікацію з виконавцем, дасть можливість поетапно контролювати процес і вчасно вносити правки.

Прочитання цієї статті не займе багато часу, але дасть загальне уявлення про те, як створюються сайти. Ми не будемо навантажувати вас термінами і технічними особливостями кожного етапу, а постараємося простою мовою розповісти про те, що необхідно знати вам як замовнику. Це так званий web sites development, який добре опрацюють для Вас гуру з сайту www.itsoftup.com.

Тож почнемо!

1. Постановка мети і заповнення бриф-листа

Виявлення цілей і завдань — найголовніше на цьому етапі. Щоб створення сайту принесло бажаний результат, необхідно чітко окреслити завдання виконавцю. Простими словами, відповісти на питання: а для чого мені потрібен сайт? PR, формування іміджу, розміщення реклами, залучення клієнтів, збір заявок? Залежно від мети, будуть обрані певні інструменти для її досягнення.

У цьому вам допоможе бриф-лист. Це анкета з питаннями про сайт, відповіді на них дозволять виявити ваші потреби і побажання, створити загальну картину проекту.

2. Створення прототипу та початок web sites development

Це «скелет» майбутнього сайту: прототип відображає розташування блоків і елементів, дає уявлення про те, як користувач буде взаємодіяти з ними. На основі цієї схеми відбувається розробка дизайну.

3. Розробка дизайн-макету

Дизайнер створює зовнішній вигляд сайту: колірна гамма, шрифти, кнопки дії, меню, картинки. Як правило, на затвердження замовнику висилається головна сторінка: вона відображає загальну стилістику проекту.

Зверніть увагу, що оцінювати на цьому етапі необхідно саме візуальну складову.

4. Верстка і адаптація під мобільні пристрої

Це найважливіший етап, на якому відбувається переробка статичної картинки підсумкового дизайну в html-сторінку. Від професіоналізму розробника будуть залежати швидкість завантаження сторінок, коректне відображення в різних браузерах, на мобільних пристроях і інші технічні аспекти.

5. Контент і оптимізація

Паралельно з версткою наша веб-студія готує тексти для вашого сайту. Над ними працюють копірайтер, маркетолог і сео-фахівець. Контент створюється на підставі наданої інформації з урахуванням специфіки сфери діяльності, цільової аудиторії і цілей створення сайту (дивись пункт 1).

Також ми проводимо базову оптимізацію (СЕО). Простими словами, це комплексний процес роботи над сайтом, мета якого — забезпечити видачу сторінок вашого сайту по тематичних запитах. Наприклад, цю статтю ви, найімовірніше, знайшли, набравши в пошуковому рядку запит: » ‘етапи створення сайту» або подібний. СЕО — основа просування сайту в пошукових системах.

Тепер ви знаєте про створення сайтів трохи більше! Сподіваємося, що стаття була для вас корисною. Наша минула стаття теж допоможе замовнику «Чек-лист для замовника: як співпрацювати з дизайнером, щоб отримати бажаний результат?»

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,550