hit.ua -->

Чому одесити обирають StarTaxi?

Дата публикации: Апр 29th, 2020, категория: Транспорт.

Послугами таксі користуються все, так як це найбільш зручний транспорт, за допомогою якого можна швидко дістатися в будь-яку точку міста. Однак співвідношення ціни і якості далеко не у всіх фірм відрегульовано. Завдяки технологічному прогресу сьогодні зовсім не потрібно очікувати, поки з’єднають з оператором, досить просто зробити замовлення машини через Viber-Бот, саме такими послугами і володіє таксі у Одeсі. Але це далеко не всі переваги сервісу StarTaxi. Про все Ви можете дізнатися самі за адресою на сайті startaxi.od.ua у місті Одеса.

Переваги сучасного таксі та Послуги StarTaxi:

Великий автопарк, до складу якого входить понад 500 автівок.

Відмінний контроль кожного переміщення свого автомобіля за допомогою GPS.

Перевірених і надійних водіїв, які при працевлаштуванні проходять спеціальну перевірку правоохоронними органами.
Тому старательства даного сервісу для своїх клієнтів важко переоцінити.

Що стосується тарифів, так вони дуже прийнятні. Професійний водій швидко і з комфортом довезе клієнта в зазначену точку міста всього лише за 35 грн. Більш того, для великих компаній у них є свої вигідні пропозиції.

Додаткові послуги таксі

Незважаючи на те, що професія водія не має на увазі широкий спектр дій, все ж служба StarTaxi йде в ногу з часом і ставить понад усе потреби клієнта. Тому вони пропонують ще й ряд додаткових послуг, які користуються високим попитом. У чому вони полягають?

Якщо після гучної вечірки сам власник автомобіля не може дістатися на своїй машині додому, то він може скористатися послугою «тверезий водій». За кермо його авто сяде професійний водій і доставить свого пасажира у вказане місце.
Служба замовлення також пропонує свою Автопоміч тим, хто в дорозі зіткнувся з проблемою. Спеціаліст швидко приїде і допоможе подолати непередбачену ситуацію.

Послуга попутник може виручити тих, хто звернувся до служби таксі в годину пік і всі автомобілі на даний момент зайняті. Вони організують спільну поїздку по вказаному маршруту, а вартість проїзду буде знижена.

Сервіс надає та кур’єрську доставку. Такий сервіс допоможе заощадити час, швидко доставивши документи або будь-який інший малогабаритний вантаж по призначеному адресою.

Мало хто готовий впустити в салон свого автомобіля домашнього вихованця, але це не про StarTaxi, які з комфортом довезуть тварина, наприклад, у ветеринарну клініку.

Крім всіх перерахованих вище переваг і послуг служба замовлення таксі гарантує чесність, безпеку і пунктуальність в будь-який час доби.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 1,369