hit.ua -->

Минулого року політсила “ВОЛЯ” боролася з олігархами, вирішувала питання децентралізації та займалася благодійністю

Дата публикации: Апр 1st, 2017, категория: Политика.

Політична партія “ВОЛЯ” на “Форумі людей Волі – 2017” підвела підсумки своєї роботи за минулий рік. Як повідомила член ради партії Ольга Галабала, “ВОЛІ” вдалося досягнути успіху в сфері боротьби з корупцією, в питаннях децентралізації, захисту українських лісів та благодійності.

Закон про електронні декларації, за словами О. Галабали, став важливим досягненням, адже показав, якими методами найкраще боротися з корупцією в Україні.

“Те, що чиновники нарешті опублікували шалені статки в е-деклараціях, сколихнуло не тільки українське суспільство, а й продемонструвало, в яких насправді абсурдних обставинах нам доводиться жити”, — говорить депутатка Івано-Франківської облради О. Галабала.

Минулого року партія також стояла на варті українських лісів. Зокрема, було недопущено скасування мораторію на вивезення за кордон лісу-кругляка.

Прикордонні регіони – Житомирщина, Львівщина, Івано-Франківщина, як стверджує Ольга Галабала, постійно зіштовхуються із незаконним вивезенням лісу і вирубуванням дерев на місцях.

П’ятдесят корупційних справ, завдяки “ВОЛІ”, за словами депутатки, було порушено проти українських олігархів, які намагалися привласнити гроші “Кіотського протоколу”.

“Усі справи ми довели до кінця і таким чином “кіотські” кошти з бюджету високопосадовцям та олігархам вкрасти не вдалося”, — говорить член Ради партії.

Децентралізація теж була пріоритетною для діяльності “ВОЛІ”. І відтепер членами об’єднаних територіальних громад (ОТГ) є відповідальні члени цієї політичної сили.

“Наразі у партії 895 членів і понад 2500 кандидатів у члени “ВОЛІ”. Однак ми обираємо до лав сили тільки тих українців, які вже очолюють громади і відповідально ставляться до керування проектами. Ці люди є не просто власниками партійного квитка, а й відповідають за діяльність нашої партії в цілому”, — каже депутатка.

Депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій, розповідаючи про досягнення “ВОЛІ”, акцентував увагу на постійні боротьбі партактивістів із “чорними лісниками” на Львівщині. І відзначив, що вже є певні зрушення у цьому питанні.

“На Львівщині дерева вирубують, маючи фейкові документи. На кожній такій нелегальній порубці ми реєструємо від 4 до 7 причин для відкриття кримінальних проваджень”, — говорить В. Курій.

За його словами, під стінами обласної ради було проведено акцію, спрямовану на захист лісу – “Стоп лісоцид”. Тоді в якості ритуальної жертви під адмінбудівлею символічно підпалили лісовоз.

“Ще активісти принесли труну з ялинкою. А потім на сесії ради оприлюднили свої вимоги до влади і звернули увагу на те, що й надалі регулярно вестимуть боротьбу проти “чорних лісорубів”, — говорить депутат районної ради.

Депутат Надвірнянської райради Тетяна Пришляк поділилася із учасниками форуму результатами благодійної роботи партії “ВОЛЯ”.
“Ми постійно допомагаємо учасникам АТО, дітям та всім нужденним. Наші активісти організовували ряд благодійних заходів, зокрема брали участь у фестивалі “Тепле Різдво” в Надвірній, допомагали дітлахам із онкологічними захворюваннями, облаштовували центри для молоді та дітей, покладаючись виключно на власні сили”, — каже Т. Пришляк.

Вона згадала таких волонтерів-благодійників як А. Шушкевич, О. Соломійчук, М. Козак, Т. Криворучко, Т. Елейка та інших.
“Дякую усім небайдужим. Адже спільними зусиллями ми зробили багато добра. Любов, добрі справи і благодійність допоможуть перетворити Україну на кращу країн”, — говорить Тетяна.

Народний депутат від “ВОЛІ” Юрій Дерев’янко поділився статистичними даними. За його словами, 37 законопроектів минулого року було зареєстровано партією. Два із них – схвалено. Також політична сила внесла понад шістдесят поправок до інших важливих законопроектів.

Юрій Дерев’янко відзначив, що 27 кримінальних справ було порушено, завдяки регулярним поданням запитів та звернень від “ВОЛІ”.

Окрім цього, “ВОЛЯ” провела понад півсотні зустрічей із громадами, колективами та об’єднаннями.

“Дуже потужна робота стоїть за всіма питаннями, які ми вирішуємо в українському парламенті. “ВОЛЯ” в Раді відстоює та захищає інтереси кожного громадянина України”, — сказав народний депутат Юрій Дерев’янко.

Цього року на “Форумі людей Волі – 2017” також були присутні такі політичні діячі як Д. Сакварелідзе, М. Саакашвілі, В. Чумак, С. Заліщук, С. Лещенко та громадський активіст О. Ярошевич (ГО «АвтоЄвроСила»).

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,768