hit.ua -->

Купити світлодіодну стрічку в Україні

Дата публикации: Мар 23rd, 2017, категория: Общество.

Поява на ринках освітлювальної продукції світлодіодних стрічок стало справжнім подарунком для дизайнерів. Сфера застосування цих тонких гнучких смужок практично необмежена. За допомогою їх різнокольорових веселих вогників прикрашають вітрини магазинів, рекламні щити, фонтани і дерева, тюнингуют автомобілі. Вони широко використовуються в декоруванні архітектурних об’єктів, в садово-парковому дизайні, в розважальній сфері, декорі приміщень. Барвисті кольори і багатофункціональність дозволяють купити світлодіодну стрічку в Україні для втілення будь-яких дизайнерських проектів. Ці дивовижні світлові смужки з LED джерелами світла можна розрізати на невеликі сегменти або нарощувати до необхідної довжини.

світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка купити для декоративної підсвітки

Світлодіодне освітлення в дизайні інтер’єру — відмінний спосіб підкреслити предмети меблів, картини або візуально змінити простір. Світлодіодна стрічка купити, яку сьогодні може будь-хто, допоможе ефектно підкреслити будь-який елемент інтер’єру. Крім того, LED смужку можна вдало комбінувати з іншими джерелами освітлення.

Гнучкість стрічки дозволяє легко і точно повторити геометрію будь-якій поверхні. Вона незамінна при створенні світу або складних світлодинамічних ефектів в натяжних стелях.

За допомогою кольорової світлодіодної стрічки можна створювати певну атмосферу в спальні і вітальні, створювати додаткове освітлення на кухні. Низька напруга і пожежна безпека дозволяє використовувати її в дитячій для установки на стелажах, книжкових полицях, в нішах, біля ліжка, для внутрішнього підсвічування шаф.

Абсолютна безпека в експлуатації, відсутність нагріву і шкідливого мерехтіння дозволяє встановлювати LED смужку практично в будь-якому місці.

Світлодіодна стрічка ціна або якість?

На сьогоднішній день світлодіодна стрічка ціна, якої залежить від технічних параметрів, представлена ​​у великому асортименті від Standart варіантів до виробів Premium класу — багатобарвні і монохромні, з різним типом світлодіодів, і ступенем захисту. Світлові смужки з LED джерелами світла бувають відкриті, напівгерметичні — з односторонньою захистом і герметичні, мають двосторонню захист.

Відкритий тип стрічки з класом захисту IP20 — IP33 можна використовувати тільки в сухих приміщеннях.

Напівгерметичні вироби з індексом IP65 мають часткову захист від вологи, можуть встановлюватися в місцях з високою вологістю, без прямого попадання води ванні — кімнати, душові, сауни.

У герметичних світлових смужках з рівнем захисту IP68 світлодіоди надійно захищені від попадання води, опадів, не боятися перепадів температури, тому можуть сміливо використовуватися в вуличному декорі.

Придбати високоякісні та надійні світлодіодні стрічки можна в інтернет магазині Ledstorm. Телефонуйте і оформляйте замовлення в будь-який зручний час. Вас приємно здивує великий асортимент і вигідні ціни.

 

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,809