hit.ua -->

Українська армія посилила охорону збройних складів

Дата публикации: Фев 13th, 2014, категория: Главное, Общество.

Загострення конфліктної ситуації в Україні змусило армію посилити охорону складів зі зброєю і боєприпасами.

Про це розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» міністр оборони України Павло Лебедєв, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

За його словами, такі дії були зроблені щоб уникнути можливості захоплення складів і використання зброї проти мирних громадян.

Лебедєв також додав, що на даний момент підрозділи української армії знаходяться в місцях дислокації і функціонують в штатному режимі. Зокрема, в повному обсязі проходять заплановані заняття та тренування з бойової підготовки особового складу.

Міністр ще раз нагадав, що армія не має права брати участь у внутрішньополітичній боротьбі. Однак він зазначив, що військовослужбовці також висловили свою громадянську позицію. За словами Лебедєва, на загальних зборах 87% особового складу підтримали дії президента України Віктора Януковича щодо врегулювання існуючого конфлікту мирним шляхом.

Глава Міноборони також пояснив, що армію буде задіяно у врегулюванні ситуації в країні лише в разі введення надзвичайного або воєнного стану.

Як повідомляв «http://ei.com.ua», 4 лютого міністр оборони України Павло Лебедєв відзвітував президенту Віктору Януковичу про стан української армії.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 1,028