hit.ua -->

В Ударі зобов’язали адвокатів безкоштовно захищати активістів Автомайдану

Дата публикации: Янв 10th, 2014, категория: Главное, Политика.

Заява народного депутата Валерія Карпунцова про те, партія УДАР запрошує до співпраці професійних адвокатів та готова оплачувати їх роботу за середньостатистичним тарифом, не відповідає дійсності і була сфальсифікована з метою провокації.

Про це в коментарі для ЗМІ заявив сам депутат, повідомляє прес-служба Удару.

Зокрема, Карпунцов нагадав, що раніше підконтрольними владі ЗМІ вже використовувалася практика поширення інформаційних матеріалів, у яких до його правдивих заяв додавалися по дві-три провокаційні тези. За словами депутата, такі псевдо-новини продукуються з метою дискредитації його як політика та професійного юриста.

«Ми маємо справу із новою чергою провокацій влади проти ключових лідерів партії УДАР. Зокрема, сьогодні від мого імені у провладних ЗМІ був поширений сфальсифікований текст інформаційного повідомлення, де до моєї заяви додана брехня про те, що Карпунцов готовий платити по триста доларів на годину адвокатам, які будуть захищати активістів Автомайдану. Я спростовую цю інформацію і публічно підкреслюю – юридичний департамент партії УДАР не збирається нікому платити по 300 доларів. Це нісенітниця і провокація», — цитує Карпунцова прес-служба політсили.

В цілому ж, повідомив депутат, поширена новина відповідає оригінальному тексту його заяви.

«Юридична команда Удару справді запрошує до спільної роботи адвокатів, які будуть захищати учасників Автомайдану від репресій та свавілля влади. Але ми хочемо бачити у цій діяльності свідомих людей, які готові працювати на волонтерських засадах, тобто безкоштовно, а не за 300 доларів на годину. Зрештою, це прямий громадянський обов’язок кожного адвоката», — заявив Карпунцов.

«Професійні адвокати мають достатньо високий рівень доходів, і у цій скрутній ситуації вони можуть присвятити половину робочого часу виконанню свого громадянського обов’язку – захисту учасників протестного руху. Адвокати повинні нести соціальну відповідальність, а не від’їдати животи по ресторанах та проводити час із проститутками», — підкреслив депутат.

Політик додав, що поява подібних сфальсифікованих заяв вкотре доводить, що влада стала на шлях провокацій і репресій, а не конструктивного діалогу з протестуючими.

«Замість того, щоб припинити незаконне переслідування учасників Автомайдану, правлячий режим намагається створити ажіотаж навколо юридичного захисту активістів протесту і підштовхнути нас до хаосу та взаємних звинувачень. Цього не відбудеться. Автомайдан разом з його лідерами залишиться монолітною і ефективною командою», — наголосив політик.

Як відомо, раніше була поширена новина про те, що фракція політичної партії УДАР запрошує на роботу професійних адвокатів та юристів на випадок затримання учасників Автомайдану під час блокування будівель високопосадовців та їх можливого кримінального переслідування. У повідомленні також йшлося про те, що робота адвокатів буде оплачуватися за середньостатистичним тарифом – 300 доларів США на годину.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,573