hit.ua -->

Пашинський передав своє майно Штабу національного опору

Дата публикации: Дек 10th, 2013, категория: Общество.

Опозиційний народний депутат Сергій Пашинський заявив про передачу всього свого майна Штабу національного опору на потреби Революції.

Про стало відомо від самого Пашинського, який спілкується з журналістами на Майдані незалежності у Києві.

Зокрема, мова йде про особисте майно Пашинського, в тому числі те, яке було раніше арештовано Дарницьким районним судом м. Києва за позовом Наталії Окунської.

«Влада продовжує репресії проти опозиційних політиків. Крім постійних викликів на допит до Генеральної прокуратури у якості свідка по подіях 30 листопада, у мене є достовірна інформація про підготовку нового розслідування проти мене – щодо зупинення колони прихильників Партії регіонів на вулиці Грушевського 8 грудня. За статтями, які мені можуть інкримінувати, передбачена конфіскація особистого майна, тому я прийняв відповідальне рішення передати права власності на усе особисте майно Штабу національного опору на потреби Революції», — заявив Пашинський.

«Мова іде про нерухомість у м. Києві, а також про два автомобілі Mercedes Benz та три катери, на які раніше неправомірним рішенням Дарницького райсуду за сфабрикованим позовом Окунської було накладено арешт», — додав він.

Пашинський уточнив, що, оскільки Штаб національного опору поки що не зареєстровано як юридичну особу, він переписує майно на фізичних осіб з метою подальшого продажу і фінансування Штабу за виручені кошти.

«Вже є розроблена схема, за якою я передаю права власності на майно фізичним особам – керівникам Штабу, а вони відповідно до ситуації здійснюють його продаж для фінансування Революції. Я свідомо готовий на такий крок як людина, яка повністю поділяє ідеали Майдану, а також для уникнення конфіскації майна державою за рішеннями продажних судів у абсурдних кримінальних справах», — підкреслив Пашинський.

Як раніше повідомлялося, Сергій Пашинський, крім нерухомості, володіє автомобілями Mercedes Benz S 450 L та Mercedes Benz GL 450, а також прогулянковими катерами «Targa» та «Beneteau» і комбікатером «Tracker Targa».

 
-->
Войти
25 запросов, время генерации 0,915