hit.ua -->

На «Ленінській кузні» спростовують можливість приймати протестувальників

Дата публикации: Дек 10th, 2013, категория: Главное, Общество.

У керівництві заводу «Ленінська кузня» спростовують можливість розміщення учасників протестів з Майдану Незалежності для нічлігу, обігріву та харчування у приміщеннях заводу.

Про це заявив голова правління ПАТ «Завод «Ленінська кузня» Валерій Шандра, коментуючи запрошення мітингувальників на територію заводу, озвучене Петром Порошенко.

За словами керівника «Ленінської кузні», на заводі відсутні можливості для розміщення людей.

«Ми на «Ленінській кузні» поділяємо позицію людей, які протестують на Майдані Незалежності, та поважаємо точку зору наших акціонерів, в тому числі Петра Олексійовича Порошенка. Але, на жаль, на заводі немає жодної можливості для розміщення сторонніх людей, тим більше – для влаштування гуртожитку, навіть тимчасового», — заявив Шандра.

Голова правління «Ленінської кузні» також повідомив, що завод є закритим об’єктом, і сторонні особи на його територію пропускатися не будуть.

«Наш завод є режимним об’єктом, і розміщення в наших виробничих приміщеннях сторонніх людей є неможливим і неприпустимим. Крім того, ми цінуємо здоров’я наших співробітників та дотримуємося правил гігієни і чистоти у цехах, тому не можемо допустити розміщення в них людей, що вже майже місяць живуть на вулиці в антисанітарних умовах. Територія заводу є закритою по периметру, і я хочу попередити, що сторонні особи на нашу територію допускатися не будуть», — підкреслив він.

Крім того, Шандра пообіцяв скерувати мітингувальників, які прибудуть на прохідну «Ленінської кузні», до маєтку Петра Порошенка.

«З усією повагою до Петра Олексійовича, але якщо на завод справді прийдуть тисячі людей, яких він запрошує, я думаю, що ми не тільки надамо їм адресу, але й зможемо організувати транспорт, щоб довезти людей де приватного маєтку Петра Олексійовича, де він зможе їх вкладати спати, годувати і купати без жодної шкоди виробничому процесу», — наголосив керівник «Ленінської кузні».

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,551