hit.ua -->

Власенко: Заява про арешт адвокатів – фальшивка

Дата публикации: Сен 24th, 2013, категория: Главное, Происшествия.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко не робив жодних заяв про можливий арешт інших адвокатів екс-прем’єра — Олександра Плахотнюка та Миколи Титаренка. Про це Власенко заявив, коментуючи появу у ЗМІ начебто своєї заяви про заплановане Службою безпеки України кримінальне переслідування Плахотнюка та Титаренка з метою їх ув’язнення.

«Розповсюджена у засобах масової інформації заява Сергія Власенка про переслідування Службою безпеки України адвокатів Тимошенко є сфальсифікованою. Ця неправдива інформація, а насправді просто відверта брехня була розповсюджена провладними інтернет-ресурсами з метою дискредитації мене та інших адвокатів Юлії Тимошенко», — заявив Власенко.

Захисник екс-прем’єра додав, що поява його фальшивої заяви у центральних ЗМІ може свідчити про початок нової спецоперації по його усуненню.

«Ми не вперше маємо справу з подібними технологіями влади. Поява заяви про можливий арешт адвокатів – це справа рук тих же чорних технологів, які придумали «ведмедів Власенка» у лютому цього року. Очевидно, що ми маємо справу із першою з нової низки провокацій проти мене, які зараз почнуться. Мета цієї діяльності — повністю усунути мене не тільки від захисту Юлії Володимирівни, але й з політичного життя країни. Тобто мета зрозуміла – повна дискредитація Власенка і перетворення захисника екс-прем’єра на політичного клоуна», — розповів він.

Власенко також нагадав, що протягом останніх двох років в різних ЗМІ регулярно з’являються його заяви, коментарі чи інтерв’ю, сфальсифіковані повністю або частково.

«Всі подібні публікації з’являються за однією схемою. Береться моя справжня заява, з якої викидається половина моїх слів і додається половина брехні. Потім ці нісенітниці за підписом Власенка розповсюджуються спочатку у підконтрольних владі ЗМІ, а звідти вже потрапляють до незалежних медіа. Так само відбулося і з останньою заявою: до моїх слів про судове беззаконня щодо годинника Breuget, влаштованого моєю колишньою дружиною на замовлення з Банкової, додали 60% брехні про кримінальне переслідування адвокатів. Це добре спланована і методична робота, замовники якої прагнуть не тільки дискредитувати мене в очах громадськості, але й розхитати мене морально і психологічно. Фактично, це чергова спроба влади повністю знищити захист Юлії Тимошенко. Ця робота керується з вулиці Банкової, і проти мене працює вся державна машина», — резюмував Власенко.

Як відомо, у вівторок, 24 вересня, була розповсюджена заява Сергія Власенка про те, що проти захисників Тимошенко Олександра Плахотнюка та Миколи Титаренка найближчим часом відкриватимуться кримінальні справи.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 1,337