hit.ua -->

В УДАРі спростовують причетність Карпунцова до рейдерських захоплень

Дата публикации: Авг 13th, 2013, категория: Главное, Политика.

Народний депутат, член фракції УДАР у Верховній Раді Валерій Карпунцов не давав коментарів з приводу проекту закону «Про прокуратуру» та рейдерських захоплень підприємств з іноземними інвестиціями.

Про це повідомляє прес-служба політичної партії УДАР.

«Влада продовжує спроби дискредитувати Валерія Карпунцова через публікації у підконтрольних їй засобах масової інформації вигаданих коментарів депутата. Карпунцов не давав жодних коментарів щодо проекту закону «Про прокуратуру» та рейдерських захоплень підприємств», — йдеться в заяві УДАРу.

У прес-службі також наголосили, що депутат не причетний до будь-яких рейдерських конфліктів.

«Валерій Карпунцов до жодних рейдерських конфліктів не залучений і не робив ніяких заяв з приводу захоплення підприємств. Опубліковані на деяких інтернет-сайтах нібито коментарі Карпунцова є фальшивими», — наголосили у прес-службі.

Як відомо, у понеділок, 12 серпня, було опубліковано коментар Карпунцова про те, що реформа органів прокуратури не матиме сенсу, поки прокурори покриватимуть рейдерські захоплення підприємств в Україні. Зокрема, мова йшла про Шепетівський бутно-щебневий кар’єр, що знаходився у власності інвесторів з Іспанії.

 
-->
Войти
25 запросов, время генерации 0,790