hit.ua -->

ДМС не дорожчає

Дата публикации: Сен 28th, 2009, категория: Страхование.

Добровільне медичне страхування ніколи не було дешевим.
Падіння курсу гривні в Україні зробило цей вид страхування ще дорожче. Про тенденції ринку розповів начальник відділу добровільного медичного страхування СК Українська страхова група Роман Ковалець.
Ціна на медикаменти підвищувалася в кінці 2008 року. Відповідно, і зміна вартості програм ДМС теж відбулася наприкінці 2008 року. У 2009 році зміни вартості не було.
Добровільне медичне страхування досить дорогий продукт для клієнтів фізичних осіб. Тому, якщо ми говоримо про клієнтів страхових компаній, то, як правило, йдеться про юридичних осіб. Тобто, це підприємства або компанії яким ДМС цікаве з точки зору додаткових соціальних бонусів для свого персоналу.
Якщо говорити про компанії з іноземними інвестиціями, то по таких клієнтах ми змін не спостерігаємо вони, як і раніше, забезпечують свій персонал страховками. Можливо, це повязано з тим, що фінансування подібних програм йде через головний офіс. Що ж до компаній з українським капіталом, то цілком імовірно, що деякі з них пішли на зменшення фінансування. Але знову ж таки, поки ми цього не помічаємо. Можна сказати, що істотно рідше стали купляти ДМС для своїх співробітників компанії фінансового сектора.
Що стосується співпраці з медичними центрами, то зараз медичні установи дуже вибірково відносяться до страхових компаній. В першу чергу це повязано зі своєчасною оплатою страховими компаніями медичних послуг.
СК Українська страхова група надалі планує розширювати свій портфель ДМС.
Причому на даному етапі ми не бачимо жодних для себе передумов до підвищення вартості таких програм медичного страхування. Олена Соловей
За матеріалами: fingid.com.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,722