hit.ua -->

Найзбитковішою машиною для страховиків є Мазда СХ7 із жінкою за кермом

Дата публикации: Сен 25th, 2009, категория: Страхование.

За статистикою, найзбитковішою машиною для страховиків є Мазда СХ7 із жінкою за кермом. Про це сьогодні, 24 вересня, у Львові під час круглого столу Без страху про страхування повідомив голова правління ЗАТ Страхова компанія ТАС Дмитро Грицута.
Д. Грицута розповів, що торік понад 450 страхових компаній в Україні надавали послуги зі страхування життя. З них реально працювали на ринку 160. Водночас сьогодні зупинено ліцензії 14 страхових компаній, незабаром на таку ж долю очікують ще 5. Через фінансову кризу на 30-40% зменшився обсяг зборів страхових премій порівнянні з 2008 роком.
До кризи страховий ринок зростав ледь не вдвічі щороку. Хвиля невиплати накрила наприкінці минулого року. При цьому левова частка отих невиплачених виплат припала на ремонт автомобілів. Одна з причин значно виріс курс долара, відтак, виросла ціна на запасні деталі до автівок.
Усі компанії зіткнулися із браком ліквідних ресурсів. Адже частину свої фондів вони тримали в цінних паперах, які не гарантують ліквідності, частину в нерухомості. Забезпечувати виплати стало складно. Отож, виникли проблеми із виплатами по страхових зобовязаннях, зазначив Грицута. Це призвело до того, що весною цього року щодня регулятор отримував 200-300 скарг на страховиків.
Проте Дмитро Грицута впевнений, що розвиватися є куди, український страховий ринок залишається привабливим. Він наголосив, що сьогодні більшість страхових компаній змінюють підхід до ведення бізнесу, переглядають тарифну політику, структуру портфелю, оптимізують витрати, зокрема, зменшують видатки на рекламу, скорочують технічний персонал тощо.

 
-->
Войти
23 запросов, время генерации 0,911