Універсальна помогла детям подготовить школу-интернат к Новогодним праздникам

Группа волонтеров ОАО Страховая компания Универсальной посетила Потиивскую специальную общеобразовательную школу-интернат для детей с последствиями полиомиелита и церебральным параличом и нарушениями опорно- двигательного аппарата (с. Потиивка, Житомирская обл.).
Волонтери відвідали школу для допомоги дітям в підготовці до Новорічних та Різдвяних свят. Разом з дітьми, волонтери прикрасили ялинки, власноруч зробили новорічні іграшки та намалювали картини. Діти частувалися солодощами від Універсальної та змогли себе відчути командою з Ралі-рейдів у спортивному автомобілі страхової компанії — учасникові всеукраїнських чемпіонатів серед позашляховиків.
Усі кошти для Потіївської школи-інтернату були добровільно зібрані для волонтерів обласними філіями та працівниками страхової компанії Універсальна.
Страхова компанія Універсальна входить в десятку лідерів страхового ринку України. Компанія пропонує послуги у 35 видах страхування.
За результатами 9 місяців 2008 року страхова компанія Універсальна отримала премій в розмірі 277 760,7 тис. грн., здійснила 92 352,1 тис. грн. страхових виплат.
За результатами міжнародного конкурсу MasterCard Банк року Універсальна обрана Страховою компанією 2007 року та увійшла в трійку серед СК у 2008 році.