НДУ співпрацюватиме з російським депозитарієм

Національний депозитарій України (НДУ) підписав договір про встановлення кореспондентських відносин із російським депозитарієм Депозитарні і корпоративні технології (ДКТ).
Як повідомляє прес-служба НДУ, підписання цієї угоди відкриє додаткові можливості для співпраці українських учасників ринку цінних паперів із російськими інвесторами.
Згідно з інформацією, ДКТ надає депозитарію послуги з обліку і зберігання активів клієнтів, а також послуги спеціалізованого депозитарія ПІФ і НПФ, в тому числі послуги з ведення реєстру власників інвестиційних паїв ПІФів.
ДКТ здійснює обслуговування клієнтів з наданням можливості участі в торгових сесіях на основних торгових майданчиках ММВБ і РТС через розрахункові депозитарії НДЦ і ДКК.
Депозитарій Депозитарні і корпоративні технології (ДКТ) є професійним учасником ринку цінних паперів і входить до переліку провідних російських депозитаріїв.
Національний депозитарій України створено відповідно до Закону України Про Національну депозитарну систему і особливості електронного обігу цінних паперів в Україні для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про основу НДУ підписали ГКЦБФР і НБУ в грудні 1998 року. 86% акцій НДУ належали державі, 4,4% — Національному банку України, 9,6% — понад 20 учасникам фондового ринку.