Виклики до суду

Святошинський районний суд м. Києва повідомляє, що слухання справи за позовом ACT Вексель до Євтєєва О. І. про відшкодування шкоди в порядку регресу відбудеться 07.11.2008 року о 09 год. 00 хв. В приміщенні Святошинського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 142.
У разі неявки відповідача справа буде розглядатися за його відсутності.

Суддя М. О. Морозов

Київський районний суд м. Харкова по цивільній справі № 2-1634/08/05 за позовом ACT АІС-Поліс до Зирояна А. Л. про стягнення грошового відшкодування, викликає до суду відповідача Зирояна Армена Леваєвича, який мешкає за адресою: м. Харків, вул. Електроінструментальна, 7, кв. З, на 05.11.2008 року на 10.00 годину.
Судове засідання відбудеться у приміщенні Київського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, вул. Блюхера, 7-Б, зал судового засідання №30. У разі неявки Зирояна А. Л. справа буде розглянута за його відсутності.

Суддя Єфіменко Н. В.

Оболонський районний суд м. Києва викликає в судове засідання ACT АИС-Поліс як відповідача у цивільній справі за позовом Ханчича О. А. до АИС-Поліс, треті особи: АКБ Приват Банк, Ханчич В. В., про стягнення страхових виплат, юридична адреса: м. Київ, пров. Балтійський, 20, фактична адреса: м. Київ, Кільцева дорога, 15-а.
Судове засідання відбудеться 04 листопада 2008 року о 14.30 год. в приміщенні Оболонського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Тимошенка, 2-є, каб. 27.

Суддя О. М. ЛУЦЕНКО