Знайомтеся: Південна Регіональна Дирекція СГ ТАС

Страхова Група ТАС має розгалужену мережу, одну з найбільших в Україні, а тому представлена у всіх регіонах. В Одесі та регіоні СГ ТАС представляє Південна Регіональна Дирекція, офіс якої приваблює своєю вишуканістю і розташований на відомій Одеській вулиці — Малій Арнаутській. Але Південна РД СГ ТАС вигідно вирізняється серед 137 філій, відділень, брокерських агентств та інших представництв страхового бізнесу, які сьогодні працюють в Одесі та області, не тільки цим.
Одеська філія СГ ТАС була зареєстрована у 2000 році, а у 2003-му отримала статус Південної Регіональної Дирекції.
За 8 років роботи у Південній РД значно збільшилася кількість клієнтів, розширився спектр страхових послуг, зміцнилася матеріально-технічна база. Сьогодні у Південній РД працює 54 штатних співробітника і майже 100 активних агентів. У головному офісі Дирекції працюють відділи корпоративного і роздрібного страхування, бек-офіс, відділ врегулювання. Але одним із найвагоміших досягнень Південної РД є створення мережі представництв СГ ТАС в області. Присутність центрів продажів СГ ТАС у районах області дає можливість завжди бути поруч з клієнтами, працювати у зручний для них час і потрібному місці. Нині у Одесі і області функціонує 16 таких центрів продажів. Всі вони мають зручні та гарні офіси, оснащені оргтехнікою та всім необхідним для якісного обслуговування клієнтів. Кращі з них — Одеса-Центр, Одеса-2, Одеса-3, Одеса-6, Іллічівськ, Роздільна, Котовськ. У планах колективу — відкриття ще трьох центрів продажів.
Мета колективу Південної РД — збільшення клієнтської бази, забезпечення надійного страхового захисту клієнтів, а також якісне та професійне їх обслуговування, вчасне врегулювання заявлених страхових випадків.
Партнерами Південної РД є відомі банки і автосалони, агенції з нерухомості, туристичні фірми, а у числі клієнтів — такі великі підприємства і фірми, як ІллічівськзовнішТранс, Пласке ЗАТ , Механіки Україна, Таврія-В, Великодолинський ЗБК, Молочний комбінат Ласуня, ТОВ ЕФЕС Макензі Україна та багато інших.
Найбільшим попитом у одеситів користуються такі страхові послуги, як автострахування: програми КАСКО та автоцивілка, а також страхування залогового майна юридичних і фізичних осіб, особисте страхування.
У Південній РД склався дружний і професійний колектив, який працює як єдиний механізм. Очолює його уже 4 роки директор Наталя Хоменко.
Двері Південної Регіональної Дирекції та серця її працівників завжди відкриті для партнерів та клієнтів, — говорить вона.
Довідка ЗАТ Страхова Група ТАС створене в 1998 році. Сьогодні СГ ТАС є однією з найбільших компаній на страховому ринку України, про що свідчать провідні позиції у рейтингах. Група пропонує своїм клієнтам понад 100 страхових продуктів з 60 видів комплексних і спеціалізованих програм добровільного і обовязкового страхування. ЗАТ СГ ТАС є членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного Клубу страхових виплат України, Ядерного страхового пулу України, Асоціації суднобудівників України, Української Будівельної Асоціації, Української спілки промисловців і підприємців, Бюро кредитних історій, Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Міжнародної торгової палати. В структурі СГ ТАС понад 30 Регіональних Дирекцій і Філій та 400 Центрів Продажу по всій Україні. Агентська мережа компанії налічує близько 3000 осіб. Страхові платежі СГ ТАС в 2007 році склали 262 млн. грн., що в 1,63 рази більше, ніж у 2006-му. Страхові виплати СГ ТАС в 2007 році у порівнянні з 2006-м виросли в 2,3 рази і становили майже 90,6 млн. грн
Управління звязків із громадськістю, Оксана Мельник
8-067-328-35-16