Найближчим часом — 12 червня о 9:30 в бізнес-центрі НОВА (вул. М. Раскової 11) відбудеться українсько-німецький економічний бізнес-форум Медичне страхування в системі охорони здоровя: Сучасна практика та перспективи розвитку. Роль галузевих союзів

Україна катастрофічно відстала від європейського співтовариства у питанні медичного страхування і на даному етапі має скористатися міжнародним досвідом у реформуванні системи охорони здоровя. Українсько-німецький форум ознайомить учасників з досвідом Німеччини у переході на приватне медичне страхування, у функціонуванні його правових, організаційних, фінансових основ і механізмів. В свою чергу українська сторона представить своє бачення концепції загальнообовязкового державного медичного страхування та шляхи його впровадження.
В роботі конференції братиме участь Президент Українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат Анатолій Кінах, Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Валерій Альошин, радник з економічних питань Посольства Німеччини Ульріх Груненберг, заступник керівника департаменту міжнародних відносин та інтернаціональних організацій Асоціації німецьких страховиків Фолькер Хекне, представники українських та німецьких підприємств, експерти.
Запрошуються представники ЗМІ
З питань акредитації звертатись за телефонами: 279-74-80, 8-050-334-44-02.