СК Оранта-Життя прагне стати абсолютним лідером ринку страхування життя до 2015 року

Зараз ми входимо до 15 найактивніших компаній страхування життя в Україні. До 2010 ми хочемо закріпитися у пятірці лідерів, а до 2015 року стати абсолютним лідером на цьому ринку, — заявила сьогодні, 16 квітня, під час прес-конференції у Львові заступник голови правління ЗАТ СК Оранта-Життя Наталія Еннс.
Начальник відділу прямих продажів ЗАТ СК Оранта-Життя Олег Сахно поінформував, що для виконання цього амбітного завдання, акціонери компанії планують інвестувати в її розвиток протягом найближчих пяти років 40 млн дол.
О.Сахно повідомив, що СК Оранта-Життя з-поміж інших вирізняється динамічністю: Ми сміливо і швидко впроваджуємо нові страхові програми, буквально за місяць-два, які адаптовані до потреб клієнтів. У березні стартувала програма для жінок, які можуть застрахуватися від жіночих хвороб, скоро запустимо програму Захист в рамках якої можна буде застрахуватися від 10 найкритичніших захворювань. Він додав, що компанія також володіє найкращою в Україні операційною системою для обробки даних про клієнтів, яка скоротила термін прийняття рішення про видачу страхового полісу до двох днів.
О.Сахно прокоментував ZAXID.NET: Ми не боїмося конкуренції. Чим більше компаній працюватиме на цьому ринку активно, тим швидше зростатиме популярність страхування життя серед людей. Поки що цей ринок неосяжний.
Довiдка ZAXID.NET
ЗАТ Страхова компанія Оранта-Життя була зареєстрована 26 травня 1998 року. Компанія спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Акціонерами компанії є АТ Дочірня компанія Банку ТуранАлем БТА Страхування, Національна Акціонерна Страхова Компанія Оранта, ДП МП Інвест та ЗАТ Юні-Фінанз.
У рамках холдингу Оранта компанія тісно співпрацює з НАСК Оранта — лідером ринку класичного страхування в Україні, яка має 700 представництв по всій Україні.
Статутний фонд СК Оранта-Життя становить 30 млн грн.