ТОВ Вастаінвест стало партнером УСК Дженералі Гарант Страхування життя з продажу страхових продуктів

ТОВ Вастаінвест (засноване в Чеській республіці у 2001 році) стало партнером з продажу страхових продуктів ЗАТ УСК Дженералі Гарант Страхування життя.
Спеціалісти УСК Дженералі Гарант Страхування життя спільно зі спеціалістами ТОВ Вастаінвест розробили два нових страхових продукти: програму під назвою Путівка в життя — VASTA, яка орієнтована на людей, що бажають подбати про впевнене майбутнє, та програму Старт Капітал — VASTA, орієнтовану на батьків, що хочуть забезпечити фінансовий старт своїм дітям. Досвід роботи на вітчизняному ринку та сучасні ноу-хау сфери страхування життя дозволяють нам надавати послуги зі страхування життя на рівні світових стандартів.
З березня 2008 року ТОВ Вастаінвест, посередництвом своїх спеціально підготовлених агентів, на ексклюзивних умовах почала продаж нових продуктів ЗАТ УСК Дженералі Гарант Страхування життя.
Довідка:
ЗАТ УСК Дженералі Гарант Страхування життя входить до складу міжнародної страхової групи Assicurazioni Generali. Assicurazioni Generali (51%) та PPF Group (49%) нещодавно завершили створення акціонерної компанії Generali PPF Holding B.V., що оперує в 12 країнах Центральної та Східної Європи. Разом з активами своїх регіональних компаній, активи Generali PPF Holding складають близько 10 млрд. EUR, а кількість клієнтів компанії у даному регіоні — більше 9 млн. Generali PPF Holding зареєстрований в Нідерландах, головний офіс знаходиться в Празі, Чехія.