ELSA-Львів проводить Всеукраїнську конференцію зі страхового права

ELSA-Львів запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській конференції зі страхового права на тему: Нові види страхування в Україні: проблеми і перспективи, що проходитиме 7-8 травня 2008 року в м.Львові на базі Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) в рамках ELSA-Україна.
Метою даного заходу є розширення знань у сфері страхування, поглиблення розуміння механізмів регулювання відносин зі страхового права, визначення нових видів страхування, які зявляються в сучасних умовах розвитку економіки, дослідження проблем запровадження нових видів страхування в Україні, мобілізація теоретичних підходів доповідачів з практичними знаннями спеціалістів у сфері страхового права, а також створення механізмів розвитку і функціонування нових видів страхування в Україні. До участі запрошуються 40 учасників. Конференція передбачає проведення дискусій, обговорень в 4-х секціях: — майнове страхування та нові форми його прояву на ринку страхових послуг;
— особисте страхування (медичне, від нещасних випадків, туристів тощо);
— страхування відповідальності громадян;
— проблеми перестрахування в Україні.
Учасники конференції проводитимуть обговорення з провідними спеціалістами в сфері страхового права в Україні, одержать нагоду послухати майстер-класи найвідоміших та найдосвідченіших представників ринку страхових послуг України, а знання, які вони здобудуть, стануть хорошим досвідом в майбутній юридичній практиці.
В рамках Всеукраїнської конференції особлива увага буде приділена ролі та значенню запровадження нових видів страхування в Україні, проблемам практичної реалізації новацій на ринку страхування в Україні та пошуку шляхів вирішення існуючих проблем.
Конференція також передбачає проведення прес-конференції із широким залученням засобів масової інформації (телебачення, радіо, газети) та громадськості, а також видання збірника тез доповідей учасників.
По закінченні конференції кожен одержить сертифікат учасника. Для одержання анкети учасника та вимог до тез, а також детальною інформацією звертайтесь на електронну адресу [email protected] Заявки та тези приймаються до 15 квітня 2008 року.