СК Юпітер, Vienna Insurance Group провів зустріч з 400-ми військовослужбовцями Міністерства оборони України

Наприкінці січня 2008 року в навчальному центрі смт. Десна, в гарнізонному будинку офіцерів, представники ЗАТ СК Юпітер Вієнна Іншуранс Груп провели широкомасштабну презентацію, в якій прийняли участь більш ніж 400 військовослужбовців Міністерства оборони України.
У рамках заходу була презентована компанія, її страхові програми та спеціальна пропозиція для військовослужбовців. Окрема увага в рамках цього заходу була відведена питанню недержавного пенсійного забезпечення, як інструменту фінансового планування, та збереження фінансового рівня, досягнутого за роки служби та праці.
Високу зацікавленість викликали програми убезпечення життя, які в повному обсязі відповідають ринковим вимогам та особистим задачам військовослужбовців.
Незважаючи на особливі умови роботи з великою аудиторією, кожен учасник презентації отримав необхідну інформацію. А викликаний інтерес став приводом подальших колективних та індивідуальних зустрічей.СК Юпітер Вієнна Іншуранс Груп в минулому році досягла рекордно високих результатів та значно посилила свої позиції на українському ринку страхування життя, адже в компанії вважають за необхідне поєднання професійного якісного бізнесу із соціальною відповідальністю.