АМК ініціює обговорення Порядку визначення національного страховика відповідальності користувачів книжок МДП

Реагуючи на вимоги Антимонопольного комітету України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України направила до Комітету на погодження Порядок визначення національного страховика відповідальності користувачів книжок МДП.
Про це ІА Контекст-Медіа повідомила прес-служба АМК.
З метою вивчення думки учасників ринку, проект документу розміщено у розділі Новини веб-сайту Комітету.
Наразі усі зацікавлені сторони можуть надати свої зауваження та пропозиції щодо змісту зазначеного Порядку. Відповідним чином обґрунтовану інформацію можна буде надсилати до 15 лютого поточного року на адресу Комітету: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 45.
Як повідомлялося, Комітет рекомендував Асоціації обирати страхову компанію, яка стане національним страховиком, на конкурентних засадах. При цьому Асоціація, як представник інтересів Міжнародної спілки автотранспорту в нашій країні, має подавати до МСАТ повну та вичерпну інформацію про діяльність усіх можливих претендентів на проведення цього виду страхування. А також — до 1 січня 2008 року розробити та затвердити прозорий та чіткий порядок відбору страховика.
На сьогодні важливо ретельно вивчити думки кожного з учасників ринку страхування, аби запровадити ефективний механізм відбору національного страховика. Тому ми закликаємо фахівців та усіх зацікавлених сторін до обговорення зазначеного Порядку, — зазначив, коментуючи ситуацію, голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв.