13 — 15 лютого 2008 року в рамках Євро — Українського центру розвитку страхування відбудеться семінар на тему Страхування життя. Продукти та їх продаж

Семінар проведуть іноземний фахівець, ключовий експерт Проекту TACIS з навчання Жан — Пєр Даніель, та місцевий експерт Проекту TACIS з тренінгів, Людмила Косар. Мета семінару — ознайомитись із досвідом розвинутих західних ринків та набути навичок ефективно застосувати його в умовах українського ринку.
Страхування життя має великий потенціал розвитку, і в досить недалекому майбутньому стане одним з найпоширеніших страхових продуктів на ринку страхування в Україні. В умовах, коли традиційні системи захисту втрачають свою ефективність, а накопичувальна здатність населення зростає, українським страховим компаніям належить професійно підготуватись до задоволення зростаючих потреб споживачів.
Семінар допоможе учасникам ознайомитись із традиційними продуктами страхування життя та реально оцінити ринкову нішу кожного з них. Також учасники семінару матимуть можливість попрактикуватись у продажу стандартних страхових продуктів, поставити себе на місце споживача та виявити основні недоліки у роботі з потенційними клієнтами своєї агентської мережі.
Семінар є безкоштовним!
Для участі в семінарі прохання заповнити та надіслати анкету учасника по факсу
8 (044) 494 44 89 або на e-mail: [email protected]
Контактна особа — Олена Філонюк, спеціаліст з тренінгів.
Контактний телефон: 8 (044) 496 92 77.
Місце проведення семінару: м. Київ, вул. В. Житомирська, 33, Торгово — промислова палата України (вхід з вул. Стрітенська, 10, Міжнародна академія фінансів та інвестицій, 4 поверх).
Реєстрація розпочинається 13 лютого о 09:30. Початок семінару — о 10:00.
Чекаємо на зустріч з Вами!