7 лютого 2008 року за підтримки ЛСОУ відбудеться Швейцарсько-Український Бізнес Форум

Швейцарсько-Український Бізнес Форум в приміщенні готелю Премєр Палас у м. Києві за підтримкою Посольства Швейцарії в Україні та за участю провідних швейцарських компаній (банк UBS, KPMG, IMD, Walder Wyss Partners, Swiss Tourism).
Метою Форуму є подальший розвіток економічних відносин між Україною та Швейцарією і ознайомлення з перевагами Швейцарії як місця розташування бізнесу.
До участі у Форумі запрошуються
Власники та вища ланка керівництва підприемств, котрі розглядають можливість виходу на міжднародні ринки, зацікавлені у співпраці з фінансовими інститутами, в залученні додаткових коштів шляхом виходу на IPO.
Власники та керівники банківських і фінансових закладів Украіни, зацікавлені у співпраці з швейцарськими банківськими інститутами.
Керівники підрозділів, які займаються стратегичним плануванням развитку виробничо-господарської діяльності середніх і великих украінських компаний.
Чому вам варто відвідати Форум
Форум надасть можливість отримати вичерпну інформацію про банківську систему Швейцарії та тенденції розвитку банківських продуктів; систему оподаткування, процес виходу на IPO і юридичні аспекти ведення бізнесу в та зі Швейцарією.
Ви ознайомитеся також з корпоративними програмами менеджменту для вищої ланки керівництва компаніями.
Під час Форуму та індивідуальних зустрічей Ви зможете обговорити конкретні теми з представниками провідних компаній Швейцарії і отримати відповіді на Ваші запитання.
Форум стане ефективною платформою для налагодження контактів з представниками підприємницьких кіл Швейцарії.
Участь у Форумі безкоштовна. Сінхронний переклад з англійської.
Закінчення реєстрації 4 лютого 2008 року. В програму можуть бути внесені зміни.
Актуальна інформація — на www.ukrcham.ch
Для підтвердження участі просимо Вас заповнити реєстраційну форму на інтернет сайті http://www.ukrcham.ch/uk/registration/. Ви отримаєте підтвердження Вашої реєстрації.
Для отримання додаткової інформації та з питань організації індивідуальних зустрічей з референтами Форуму просимо звертатися до офіційного організатора Форуму — Швейцарсько-Української Бізнес Палати.
Будемо раді привітати Вас на Форумі!
Програма
Реєстрація
Swiss-Ukrainian Business Chamber
Seestrasse 42
8802 Kilchberg ZH
Switzerland
www.ukrcham.ch
тел.: + 41 43 344 42 91
факс: + 41 43 344 42 92
Моб. +380 96 598 17 04
Еmail: [email protected]